Size bir telefon kadar yakınız
0850 724 01 11
Dil Seçin
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimimiz, iş tecrübemiz ve gayretimizin verdiği güç ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Asya Beton Elemanları olarak hedefimiz; ülke şartlarında en yeni teknolojilerle üretim yapmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, kurumsallaşmayı ve görev dağılımı bilincini yerleştirmek, yönetimde ve üretimde toplam kalite anlayışını yerleştirmek, pazar payını artırmaktır.Beton Boru, Beton Parke Taşları , Alt Yapı ve Çevre düzenleme alanında kendinden söz ettirmektir.

Vizyonumuz

Çevreye duyarlı, rekabet edilebilir, az maliyetle en yüksek verimi elde ederek, yeni fikirlere ve gelişmelere açık, müşteri memnuniyetini menfaatlerinden önde tutarak, beklentilerin üstünde hizmet vermeyi amaç edinen ve sorumluluk duygusuna sahip dinamik kadrosuyla sizlere kalitesini yaşatmaktır.

Misyonumuz

Çevre sağlına özen göstermek, iş güvencesini emniyetini hep ön planda tutmak kalitede maksimum düzeyi sağlamak, müşteri memnuniyetini arttırmak ve mükemmeliği yakalamak, dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli gelişme içinde olmak ve toplam kalite anlayışını yakalamaktır.