Size bir telefon kadar yakınız
0850 724 01 11
Dil Seçin
trende

Beton Bariyer

Beton Bariyer Uygulamaları

kara yollarında araçların güvenli bir şekilde yönlendirmesi, yol ayırıcı ve kazalarda koruyucu olarak kullanılan beton elemanıdır. Beton bariyer New Jersey adı ile de bilinmektedir. Kara yolu ulaşımında beton bariyere araçların çarpması durumunda oluşacak hasarı azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Beton Bariyer araçların çarpması durumunda takla atmasını, ters yöne geçmesini engellemektedir. Bariyerin yapılan mühendislik hesaplamalarıyla hasarı en aza indirilmektedir. Beton bariyer tek veya birbirine bağlı olarak istenilen yerde çok yönlü uygulanabilmektedir. ve çeşitleri ilgili detaylı bilgi için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Beton Bariyer için iki farklı ebat bulunmaktadır.150 cm ve 200 cm uzunlukta ki ebatlar bulunmaktadır. 200 cm uzunluğunda ki beton bariyer 1800 kg ağırlığı bulunmaktadır. 150 cm uzunluğunda beton bariyer ise 1100 kg ağırlığındadır. Tek taraflı yada çift taraflı olarak çeşitleri de mevcuttur. Beton Bariyerin ebatlarını resimlerde detaylıca inceleyebilirsiniz.