Size bir telefon kadar yakınız
0850 724 01 11
Dil Seçin
trende

Beton Saksı

Dikdörtgen Desenli Beton Çiçeklik

günümüzde iç ve dış mekan tasarımlarında sıkça rastlanan çiçekliklerin görseli çok önem kazanmıştır. Mekanlarınıza hoş bir görüntünün yanında yeşile, çiçeğe duyulan özlem ve kattığı estetik görünüm ile farklı bir ortam oluşturur. Firmamız olarak beton saksı modellerin  bir çok renkte siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Beton saksılar ev ve iş yeri önlerinde araç parkını engellemek için çok sık kullanılmaktadır. Uygun fiyat ve kalitede tüm ve saksılara buradan ulaşabilirsiniz.

Oval Beton Saksı

Oval desenli beton çiçeklik en çok tercih edilen beton saksı çeşitlerinden bir tanesidir. 200 kg ağırlığı ve yerinden oynatılması ya da taşınması kolay değildir.  Ebat olarak en ürünümüzdür. Oval Desenli Beton Fiyatı ve özellikleri ilgili detaylı bilgi için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Dikdörtgen Beton Saksı

En çok tercih edilen diğer beton saksı çeşitlerinden bir tanesidir. Ev ve iş yeri önlerinde araç parkını engellemek için çok sık kullanılmaktadır. 160 kg ağırlığı bulunmaktadır. Dikdörtgen Desenli Beton Çiçeklik Fiyatı ve özellikleri ilgili detaylı bilgi için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Mineralli Beton Saksı

Beton Saksı Çeşitleri